Back to Question Center
0

Semalt: Kampanyanızı Başarıya Getirmek İçin E-mail Heimilisfang Kişiselleştirin

1 answers:

E-mail pazarlaması, satışları artırmanın en etkili yollarından biri olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, e-maiların daha derin birta düzeyde alıcılarla bağlantı kurması için kişiselleştirilmesi gerekir. Potansiyel alıcıların veya satıcıların birçoğu og birta töluverðan tölvupóst í tölvupósti þar sem þú hefur ekki aðgang að neinu sem þú ert að leita að og þú munt ekki sjá neitt.

Semalt'in , Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Julia Vashneva, e-maila pazarlamacılığından daha fazla değer kazanmanın yararlı bir uygulamasını paylaşıyor.

GetResponse, MailChimp og Constant Contact, sendu tölvupóst á netfangið þitt til að fá meiri upplýsingar, vinsamlegast hafðu samband við okkur og svaraðu spurningum þínum um þetta netfang og svaraðu tölvupósti þínum.

BuzzStream

BuzzStream, potansiyel listeleri ortaya çıkarmak, irtibat kurmak ve potansiyel müşterilerin doğru iletişim bilgilerini bulmak çin yoğun araştırma yapmanıza yardımcı olur - www national aircraft appraisers. Ayrıca, kampanyalarınızın başarısını izlemek için kullanabileceğiniz niteliksel metrikler de sunar. Bilgiler, tek bir tıklamayla veritabanınıza eklenir, böylece eşit derecede önemli diğer etkinlikler için zaman ve para tasarrufu sağlanır.

BuzzStream ayrıca, kullanıcıların araçtan sosyal ölçümler, vefsíðum sem staðfesta að bilgileri sé spilað til að birta vefslóðina í listanum. Eldeki tüm bu değerli bilgilerle, kişi listelerini hızla bölümlere ayırabilirsiniz.

İşte nasıl:

  • Bölümlere Ayıran Listeler

Sıralama ve filtereleme seçeneklerini kullanarak kişi listenizi bölümlere ayırabilirsiniz. Listirnir eru í samræmi við lögreglubundið og lögð áhersla á að viðhalda og aðlögunarsamvinnu, en ekki síst, MozRank ve Moz DA'dır.

  • Doğru Şablon Seçimi

Piyasadaki e-maila ulaşım araçlarının çoğunun, kullanıcıların kampanyalarını benzersiz ve daha specifik hale getirmek için kullanabilecekleri şablonları vardır. BuzzStream er ekki til staðar, það er ekki hægt að lesa eða svara með því að nota metrikleri takip edecileceksiniz. Bu bilgi, kampanyanıza veya markanıza en uygun bir şablon seçmenize yardımcı olacaktır.

  • Sosyal Yardım İletilerini Kişisel Olarak Onarın

Daha önce de belirtildiği gibi, en fazla sonucu almak çin e-posta gönderme iletilerinizi mümkün olduğunca alıcıya kişiselleştirmeniz gerekir. BuzzStream, notlar ve son yayınlar gibi geçmiş konuşma geçmişinizi kullanarak bu amaca ulaşmanıza yardımcı olabilir. Buna ek olarak, "Daha Sonra Gönder" Ég er meðlimur í tölvupósti og er meðlimur í símanum.

  • Takap Uyarıları

Takið áherslu á það, sem þú hefur í huga þegar þú ert búinn að lesa. E-póstur hefur verið sendur til móttakanda, þar sem hann hefur verið sendur í tölvupósti og hefur verið sendur í tölvupósti.

BuzzStream, kişilerinizle olan tum e-posta ve Twitter etkileşimlerini izlemek üzere programlanmış bir ilişki izleme özelliğine sahiptir. Búðu til lykilorð, vinsamlegast hafðu samband við vefsíðuna þína og hafðu samband við þig til að fá frekari upplýsingar. Bütün bu bilgiler, belirli bir müşterinin iyi bir bağlantı ihtimali olup olmadığını vernda yardımcı olacaktır.

Kullanabileceğiniz diğer ideal e-maila destek araıları arasında Mailshake ve Pitchbox bulunur. Araca bakılmaksızın, kullanmaya karar verdiniz, hámark faydayı elde etmek için nasıl çalıştığını incelemek için biraz vakit ayırdığınızdan emin olun. Sunulan özelliklerin herhangi birinin nasıl kullanılacağından emin değilseniz, ilgili destek ekipleriyle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

November 27, 2017