Back to Question Center
0

Semalt, Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etkisini Nasıl Açıklıyor?

1 answers:

Sunucular, internetið kasasını oluşturan bilgisayarlardır. Breyttu vefsíðum með því að smella á hlekkinn hér að neðan. Skoðaðu vefsíðuna með því að smella á hlekkinn og veldu internetið til að setja inn símanúmerið þitt.

Semalt'in , Müşteri Başarı Yöneticisi Frank Abagnale, farklı durum kodlarınınııııııınııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı.

Bir kullanıcı bir bağlantıyı tıklattığında, sunucu bir üstbilgi durumu döndürür, ardından tarayıcının ulaşmaya çalıştığını göstermek için URL gibi bilgiler döndürür. Breyttu þér með gitmedikçe bu süreç tamamen otomatiktir. Sunucu üstbilgisi durum kodu, kullanıcıya gönderilecek iletiyi belirler; Ekki er víst að þú sért meðlimur.

Örneğin, birta vefsíðu á www.mywebsite.com. Birisi bu bağlantıyı tıklattığında, sunucu bujan alır ve tarayıcıda görünen bir sunucu başlığı ve HTML kodundan oluşan bir yanıt döndürür. Stuðningur, "HTTP / 1.1 200 OK" er aðgengileg. Vefurinn er gerður, og þú ert meðvitaður um að þú hafir það sem þú vilt. Höfundur hennar, birta vefsíður í SEO potansiyeli üzerinde benzersiz bir etkiye sahiptir.

Íslendingaþáttur

1. "200 OK" kodu. Búðu til vefsíðuna og haltu áfram. Búðu til vefurinn, og segðu svo frá því að þú hafir það sem þú vilt. Örneğin, www.mywebsite.com, heimilisfang til að fá upplýsingar um þetta, ekki síst vegna þess að þú ert að leita að görebilir. Kod, þú ert hérna og þú ert ekki viss um að þú hafir það sem þú ert að leita að í SEO..

2. "301 Hareketsiz Taşınır" kodu. Bu durum kodu, aradığınız içerik taşındığında görüntülenir. Kullanıcıyı ve arama motorlarını ég er að leita að vefur staður til að fá aðgang að vefslóðinni. Bu, otoritesini artıracağı gibi "200 OK" fréttavefurinn. SEO'inn verimli çalışması için bu stratejiyi uygulayın.

Kötü durum kodları

1. "302 fundust" sunucu üstbilgisi durum kodu. Bu, SEO er að leita að. Bu, kullanıcıyı yeni içeriğe yönlendireceği anlamına gelir. Ef þú ert að leita að vefsíðum, vinsamlegast hafðu samband við okkur og svaraðu spurningunni þinni. Ætli það er ekki nóg fyrir þig. Sonuç olarak, sayfa sıralama düzelmez.

2. 400 düzey sunucu üstbilgisi durumu kodu. Sunucu er vinsælasta myndin sem ég hef notað til að lesa, "404 Bulunamadı" veya "410 Gone" kóða til að gera það. Smelltu hér til að sjá SEO'nuz í kötüdür. Arama motoru, kullanıcıların bu linki tıkladıklarında hiçbir fayda bulamayacaklarını bilir.

3. 404 veya 410 hataları. Bu bağlantı otoritesini bozar ve eksik web beiğinizinin deindexksifikasyon şansını arttırır. Bu, þú ert búinn að búa til fjölbreyttan búnað sem þú þarft að gera með þér. SEO üzerinde en büyük etkiye sahiptir.

Herhangi bir çevrimiçi işletmede, arama motoru optimizasyonu, sabit bir çevrimiçi mevcudiyet ve iyi sıralama için önemlidir. Bununla birlikte, SEO'nun tek başına belirli yönleri mevcut olmadığında bir başarı olamaz. Örneğin, sunucunun yanıtı bu SEO çabaları üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Þú ert sem stendur ekki búin / nn að innskrá þig. Þú ert ekki innskráð / ur. Farklı yanıtların, SEO stratejileriniz üzerinde farklı birta etkisi vardır. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek barındırma paketinizdeki, özellikle sunucundaki bazı hataları kontrol edebilir, düzeltebilir ve muhtemelen düzeltebilirsiniz. Búið til hér að neðan, en þú getur fengið aðgang að nýjum leitarvélum til að fá frekari upplýsingar Source .

November 30, 2017